iPhone otomatik düzeltme nasıl kapatılır?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone otomatik düzeltme kullanıcının yararına düşünülmüş olsa da otomatik düzeltmeyi kullanmak istemeyen insanlar çok fazla. Yanlış şekilde düzeltip bizi zor duruma düşürebilen otomatik düzeltmeyi kapatmayı siz de isteyebilirsiniz.

    iPhone telefonunuzun modeline göre menü isimleri değişebilir. Fakat benzer bir yoldan iPhone otomatik düzeltmeyi kapatabilirsiniz.

    iPhone otomatik düzeltme nasıl kapatılır?

    1.  Menüden Ayarlar bölümünü açın.

    2. Genel başlığına tıklayın ve açılan menüde klavye yazısına tıklayın.

    4. Otomatik düzeltme başlığına tıklayıp devre dışı hale getirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)