iPhone rehberden kişi silme

iPhone'da kişiler nasıl silinir?

iPhone'da numaralar nasıl silinir?

iPhone rehber numaraları nasıl silinir?

iPhone kişi silme

iPhone numara silme

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone rehberden kişi nasıl silinir?

    Android işletim sistemine sahip telefonlara göre iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda rehberden kişi silme işlemi adeta kullanıcıların bulamaması için tasarlanmış. Eğer sizde iPhone telefonunuzda rehberdeki kişileri silmek için herhangi bir buton bulamadıysanız aşağıdaki adımları izleyerek rehberde bulunan istediğiniz kişiyi silebilirsiniz.

    NOT: Adımlar iOS 9.3 için geçerlidir. Farklı iOS sürümlerinde ayar dizini farklılık gösterebilir.

    1. Kişiler (Rehber) e girin.
    2. Silmek istediğiniz kişiye tıklayın.
    3. Sağ üst bölümde bulunan Düzenle butonuna tıklayın.
    4. Düzenle bölümüne girdikten sonra sayfanın en altında bulunan Kişiyi Sil e tıklayın.
    5. Son olarak işlemi tekrar Kişiyi Sil e tıklayarak onaylayın.

    Tüm bu adımların sonucunda iPhone telefonunuzda istediğiniz numarayı silebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)