iPhone SE Özellikleri ve Fiyatı

iPhone SE Özellikleri

iPhone SE Teknik Özellikleri

iPhone SE fiyatı

iPhone SE Türkiye fiyatı

iPhone SE fiyatı ne kadar?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple iPhone SE

    Apple, bugün (21.03.2016) saat 19:00'da düzenlediği özel etkinliğinde 4 inç boyutunda yeni iPhone SE modelini tanıttı. Tasarım olarak iPhone 5s modeline benzeyen yeni iPhone SE, performans olarak ise iPhone 6s modeline çok daha yakın. Apple'ın iPhone 6s modelinde kullandığı A9 işlemcisine sahip olan iPhone SE, küçük boyutlarına karşılık üstün performansı ile dikkat çekiyor.

    iPhone SE

    iPhone SE Özellikleri

    Boyut: 123.8 x 58.6 x 7.6 mm
    Ekran: 4.0 inç, 1136x640 çözünürlük, 326 ppi
    İşletim Sistemi: iOS 9.3
    İşlemci: Apple A9 (iPhone 6s ve 6s Plus modeli ile aynı)
    Grafik İşlemci: PowerVR GT7600
    Ram: 2 GB
    Kamera: 12 Megapiksel arka, 4K video kayıt (iPhone 6s modeli ile aynı), 1.2 Megapiksel ön kamera
    Batarya: 1642 mAh
    Depolama: 16 GB, 64GB
    Bağlantı: 802.11 a, b, g, n, ac, Bluetooth 4.2, NFC, 4.5G
    Diğer: Parmak izi okuyucu (Touch ID), Live Photos, Retina Flash
    Ağırlık: 113g

    iPhone SE Özellikleri

    iPhone SE renk seçenekleri nasıl olacak?

    iPhone SE, gümüşaltınuzay grisi ve roze altın olmak üzere toplamda dört farklı renk seçeneğine sahip olacak.

    iPhone SE Renk Seçenekleri

    iPhone SE Fiyatı

    iPhone SE 16 GB fiyatı 399 dolar, iPhone SE 64 GB fiyatı ise 499 dolar olarak belirlendi. Türkiye'de ise 16GB iPhone SE 1.999 TL64GB iPhone SE 2.399TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

    iPhone SE Fiyatı

    iPhone SE Çıkış Tarihi

    24 Mart tarihinde ön siparişe açılacak olan iPhone SE31 Mart itibari ile dünya genelinde satışta olacak.

    brsozl brsozl (1961)