iPhone Video Boyutunu Düşürmek

Merhaba dün bir kaç video çekmiştim ve kamera ayarlarında videolar 4K'da kalmış boyutları da 1,5-2GB gibi seviyelerde. Bunları düşürüp bir şekilde bilgisayara aktarmam gerekiyor fakat bunu yapmak isteğimde kopyalama süresi 16saat gibi bir süre gösteriyor bu durumu nasıl aşabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

ciddibiri ciddibiri (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iConverter  gibi bir program yükleyerel iPhone'de video boyutunu düşürebilirsin.  iConverter  ile videolar arasında dönüştürme yapılabiliyor. Videoyu seçerek Avi, MP4 gibi bir formata çevirebilirsin. Bu durumda video boyucu ciddi oranda düşecektir. Özellikle MP4 yaparsan boyut azalır. Programı kullanmadım belki sana kalite ile de seçenekler sunar. Bu durumda 4K yerine HD seçerek boyutu ciddi oranda düşürebilirsin.

    iConverter programını AppStore üzerinden indirebilirsin.

    hakan hakan (15409)