iPhone Whatsapp mesajlarını geri getirme

Öncelikle herkese merhabalar.Saygı değer üstadlar başlıkta da belirttiğim gibi bugün whatsappı sildim ve Mesajları geri yüklemek istiyorum ne yapabilirim yalvarıyorum yardım edin bana. cihazım iPhone 5 iOS 8.3 yüklüdür.daha önceki başlıklara baktım easeye for Android  varmış Android olanı gördüm ama iPhone için olanı görmedim varsa nasıl kurabilirim işime yarar mı? Cihazımda yedekleme yok .

bedirhan1432 bedirhan1432 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aynı programın yani EaseUS MobiSaver Free programının iOS için, iPhone versiyonu var. iPhone, iPad, iPod touch iPhone 6 & iOS 8 uyumlu.

    Silinen dosyaları geri getirebiliyor.

    iPhone'da silinen WhatsApp dosyalarını geri getirmek için

    1. EaseUS EaseUS MobiSaver Free programını buradan indirin.

    2. Programı kurun.

    3. Telefonu bilgisayara USB kablo ile takın.

    4. Programı çalıştırın.

    Bu tür programlar silinen dosyaların geri getirilmesini %100 garanti etmez. Ancak deneyebilirsiniz.

    Whatsapp silinen mesajları geri yükleme ile ilgili daha detaylı bilgi ve yapabileceğiniz şeyler için şu çözümü inceleyebilirsiniz:  whatsapp mesajlarını geri getirme

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler yorumu yeniden düzenleyip link eklediğiniz için.Easeus u kurup scaning yaptırdım tüm herseyi buldu ama whatsapp bölümü 0 diyordu.Anlamadıgım şey sildikten sonra tekrar yuklediğim yukledikten sonra da mesajlastım o mesajlasmalarımda gözükmüyor easeus da.Acaba arşivle dediğim içinmi gözükmemiştir whatsapp ı tekrar yukledikten sonraki konusmalarım ? bedirhan1432 8 yıl önce

    Murat Bey öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Başka Yöntem varmıdır whatsapp mesajlarını geri getirebilmek için?

                                                                                   Saygılar...

    bedirhan1432 bedirhan1432 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • mesajımı düzenledim, ilave bir link koydum Whatsapp silinen mesajları geri yükleme ile ilgili her şey o linkte var. murat 8 yıl önce
    • O linkte biraz daha detaylı anlatıyor. Bunun dışında yapabileceğiniz başka bir işlem yok murat 8 yıl önce