iPhone WhatsApp'tan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor. Nasıl düzeltilir?

0

iPhone'da WhatsApp'tan gelen fotoğraflar ve videolar galeride gözükmüyor. Yani fotoğrafları ve videoları Fotoğraflar uygulamasında göremiyorum, nasıl düzeltirim?

WhatsApptan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor nasıl düzeltirim? iPhone'da WhatsApp'tan gelen fotoğraf galeride nasıl kaydedilir?

omercik omercik (9348)
2 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  iPhone'da WhatsApp'tan gelen fotoğrafların galeride gözükmesi için WhatsApp'a fotoğraf ve videoları film rulosuna kaydetme yetkisi vermeniz gerekiyor. Eğer WhatsApptan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyorsa film rulosuna kaydetme izni verilmemiştir, bunu elle verebilirsiniz.

  iPhone WhatsApp'tan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor kesin çözüm:

  1. WhatsApp'ı açın.
  2. Ayarlar > Sohbet bölümüne girin.
  3. Buradan "Film Rulosuna Kaydet" seçeneğini aşağıdaki gibi aktif hale getirin.

    
  4. Film rulosuna kaydet seçeneği aktif olduğunda artık iPhone'da WhatsApp'tan gelen fotoğrafların galeride gözükmemesi sorunu çözülecektir.

  Film rulosuna kaydet seçeneği aktif olmadığı zaman WhatsApp'tan gelen fotoğraflar ya da videolar sadece WhatsApp uygulamasında kalır. Gelen fotoğrafları ve videoları görüntülemek için WhatsApp'tan ilgili yerlere tekrar gitmek zorundasınız. Ama Film rulosuna kaydet seçeneği aktifken WhatsApp'tan gelen fotoğraflar galeride yani Fotoğraflar uygulamasında gözükecektir.

  omercik omercik (9348)
  2 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol