İphone WİFİ indirme problemi

Son 1 haftadır kablo ve kablosuz indirme hızım 100 mbit olmasına rağmen kablosuzda evde ki iPhone kullanan herkeste Güncelleme, herhangi bir program indirme sıkıntısı yaşıyoruz, hiç bir şekilde video izleme vs problem yok tek sorunumuz wifi de indirme yapamamak, aynı wifi ye android ile deniyoruz sorun yok, 1 haftadır hiç bir şey indirip yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Altını çizmek isterim indirmeye başlıyor fakat 150 mb gibi bir dosya boyutunu bile uzun saatlerce indiremiyor.

wolyo wolyo (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modeminizi yeniden başlatıp tekrar ağınıza bağlanın, araştırdıklarımı bu çözümü gösteriyor.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)