ıphone xr de whatsap web açma

merhabalar , benim de erkek arkadaşımında telefonu ıphone xr. kendi telefonuma app store dan whats chat uygulamasını indirdim . ama giriş yaptığım onun telefonuna , whatsap wab şu tarihte -  saatte aktif. yada son whatsap web son görülmesi diye bildirimler gidiyor. sanırım samsunglarda bu kapatılabiliyormuş . ıphone da da bu bildirimleri kapatmanın bir yolu var mı acaba .? o bilmeden anlamadan nasıl girebilirim .?  bayağı bir araştırdım ama bunla ilgili bir yol bulamadım . casus yazılım programları varmış aylık falan sanırım ücret ödenen , telefona kurulan onlar güvenli mi yada önereceğiniz farklı bir yol var mı . ?

 şimdiden teşekkür ederim .

horibori horibori (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şimdi whatsapp web bildirimi kapatıla biliyor fakat applede işe yararmı bilmiyorum

    WhatsApp bildirimlerini ayarlardan kapatmayı dene.

    İnternetde satılan casus programları güvenli değil bana sorarsan hiç lüzumu yok para vermeye

    darkcrak darkcrak (5168)