iPhone Youtube videolarını arka planda oynatma

Youtube videoları arka planda nasıl oynatılır?

iPhone Youtube videoları arka planda nasıl çalınır?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube videolarını arka planda oynatmak birçok kullacının aradığı bir özellik. Youtube videolarını arka planda çalmak isteyen kullanıcılar Youtube'dan çıkış yaptıkran sonra başka bir uygulamaya girdiğinde video kapanıyor. Bu durumda kullanıcılar videonun arka planda devam etmesini isteyebilir. Böylelikle çeşitli video içerikler ses olarak dinlenebilir.

    Eğer sizde Youtube videolarını arka planda çalmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Aşağıda yer alan iPhone Youtube videolarını arka planda oynatma adımlarını uygulayarak iPhone telefonunuzda Youtube videolarını arka planda çalabilirsiniz.

    iPhone Youtube videolarını arka planda oynatma

    • Safari'yi açın.
    • Youtube.com adresine gidin. (Uygulamadan girmeyin. Safari tarayıcı olmalı.)
    • Arka planda çalmasını istediğiniz videoyu açın.
    • Video başladıktan sonra Home butonuna basın ve ana ekrana dönün.
    • Anasayfada alt bölümde parmağınızı yukarı doğru sürükleyerek denetim merkezini açın.
    • Açılan denetim merkezinde Play butonunun hemen üstünde arka planda çalmasını istediğiniz videonun ismi yazacaktır. Son olarak Play butonuna tıklayın.

    Tüm bu adımların sonucunda iPhone telefonunuzda Youtube videoları arka planda çalacaktır.

    brsozl brsozl (1961)