iprtrmgr.dll başlatmada sorun

Merhaba,

Ben bilgısayarımda Combofix Adlı programı kullandım işlemden sonra her bilgısayarımı açtıgımda
iprtrmgr.dll başlatmada sorun hatası vermeye başladı.

iprtrmgr.dll başlatmada sorun haatasının çözümü nasıl Olur?

Teşekkürler

Sayın Hakan Dediğiniz Uygulamaları denedim Fakat AppData\Roaming....  Yazan hiçbir şey yoktu Taramalara Geçeyimmi ?

   AppData\Roaming Arkadaslar

thedark06 thedark06 (1)
10 yıl önce sordu

  • en alt satır haricindeki hepsini siler misiniz? sonra yeniden başlatın. hakan 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

RUNDLL

C:\Users\AppData\Roaming\iprtrmgr.dll ​ başlatmada hata oldu

Belirtilen modül bulunamadı hatasını çözmek için şunları deneyi.:

  1. Başlatı tıklayın. Çalıştıra Regedit yazın enter tuşuna basın
  2. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run bölümüne gidin.
  3. Sağ tarafta Verinin altında AppData\Roaming....  yazan tüm verileri silin.
  4. Kayıtları sağ tuşla tıklayın ve Açılan pencereden Sil'i seçin.
  5. Sonra bilgisayarınızı malware ve diğer zararlılara karşı tarayın.
  6. MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır?  önce bununla tarayın.
  7. Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır? sonra NPE ile  tarayın.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce cevaplandı

  • ilk aşamada yedeklemeyi anlattım. 5. adımdaki Dosya altındaki Ver kısmına geldiğinizde bir isim isteyecek. yedek.reg adını verin ve masaüstüne kaydedin. Yedekten geri yüklemek için iki kere tıklamanız yeterli. hakan 10 yıl önce
  • Ya Dediklerinizi yaptım Ama Sorun Cozulmedi Gene Aynı Sorunu Veriyor Istersenız Fotograf Atabılırım İşe Yaramadı Başka Bİ çözüm yokmudur Acaba ? Teşekkürler thedark06 10 yıl önce
  • işletim sisteminiz nedir? hakan 10 yıl önce
  • http://img266.imageshack.us/img266/8516/b1cl.png Buyrun Fotograf Lınkte thedark06 10 yıl önce
  • Windows 7 Sistemim thedark06 10 yıl önce
  • çözümü güncelledim. Ricam, soru ile ilgili olan bilgileri sorunuzu düzenleyerek yazın. Cevapı gönder yapmayın. Dener misiniz? hakan 10 yıl önce