İş Bankası kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

İş Bankası kredi kartımın internet alışverişlerine açık kalmasını istiyorum. İş Bankası internet alışverişi onay nasıl verebilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İş Bankası kredi kartı internet alış verişi onayını aşağıda belirtilen adımlardan birini yaparak verebilirsiniz:

    SMS ile onay verme:

    Bankada kayıtlı telefon numaranızdan ONAY yazıp bir boşluk bırakın ve kartınızın son 6 hanesini ekleyip 4402'ye SMS olarak gönderin.

    İnternet bankacılığından açma:

    1. Bu linke tıklayarak İş Bankası bireysel internet şubesine giriş yapın: https://www.isbank.com.tr/Internet/
    2. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra sol menüden Kartlarım > Kart ayarlarım > Alışveriş tercihlerim bölümüne gelin ve internet onayı vermek istediğiniz kartınızı seçin.
    3. Daha sonra aynı bölümdeki "İnternetten Alışveriş" seçeneğini açık konuma getirin.

    Böylece iş bankası internet alışverişi onay verme işlemi başarıyla tamamlanmıştır.

    omercik omercik (9418)