İş yeri, Ofis için ücretsiz antivirüs programı önerisi

Selamlar, iş yerimde kullanmak için sizden ücretsiz antivirüs programı önermenizi istiyorum. Ofisimde 10 adet bilgisayar var ve bunlara ücretsiz antivirüs kurmak istiyorum.  Sizce hangisini kurmalıyım?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir sürü antivirüs programı çeşiti var ve bunlar sizlere 30 gün deneme süresi sunuyor fakat bazı antivirüs programaları da iyi değil bundan dolayı indirdiğiniz antivirüs programının hem tanındık hem de uzman tavsiyesi olduğuna dikkat edin. Eğer ücretsiz antivirüs programı indireceksen tam koruma istiyor isen Ücretli antivirüs programı almanı öneriyorum zaten bazı antivirüs programları ofisler için indirim yapıyorlar.

    Sana önereceğim antivirüs programları var:

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ücretsiz antivirüs sürümleri Ofis, iş yeri kullanımı için değildir. Ücretsiz antivirüs programları ev kullanımı içindir. Lisanslarında bu yazar. Eğer iş ortamında kullanılacaksa satın almak gerekir.

      Ücretsiz antivirüs programlarının ofis ortamında kullanılması lisanssız kullanıma girer.

      hakan hakan (15394)