iş yerleri için modem wi-fi

iş yerin de verimli wi-fi modem önerir misiniz

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TP-Link TLWR940N adlı modemi öneririm

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • ofis için hangi modemi önerirsiniz wi-fi nuri92 6 yıl önce
    • Link ekledim yazının üstüne tıklayın @nuri92 omercik 6 yıl önce
    • tamam da baktım iş yerim sıkıntınız internettimi kullanmak istiyorumm nuri92 6 yıl önce
    • Eğer iş yerinizin internet altyapısı sağlamsa bu önerdiğim modemle hiçbir sorun olmadan kullanabilirsiniz internetinizi @nuri92 omercik 6 yıl önce
    • alt yapımı adsl evet sağlam vdsl bir tane tp link w 300 mps vardı 10 mm gidince sinyal zayıflıyordu benim istediğim her yyerde çeksın iş yerımden uzaklasınca 50 mm gider nuri92 6 yıl önce
    • Altyapınız ADSL ise bu durumda VDSL modem kullanmanızın size hiçbir ek avantajı olmaz. Her şey altyapıya bağlıdır. Ayrıca iş yerlerinde genellikle tek bir modem yetersiz kalmaktadır. Size powerline almanızı öneririm. İş yerinizin elektrik hattını kullanarak interneti her yere eşit şekilde dağıtıyor. Eğer iş yerinize elektrik tek bir hattan çekiliyorsa bu sizin için çok güzel bir çözüm olacaktır. Ama unutmayın altyapınız ADSL olduğu için pek fazla performans beklemeyin omercik 6 yıl önce