işid 300 pkk'lıyı kurşuna dizdi virüs

İyi günler,

 facebookta bu videoyu üye olduğum bir grupta gördüm ve tıkladım daha sonra başka bir sayfaya yönlendirince sayfayı kapatmaya çalıştım bu sayfadan ayrılmak istediğinize emin misiniz tarzı bir soru geldi.Ben de ayrıl dedim.Fakat arkadaşla da konuşunca bunun bir virüs olabileceğinden ve benim adıma paylaşım yapabileceğinden korktum. Bahsettiğim grup benim için önemli  bir grup ,benim adıma paylaşım yapılıp yapılmadığını nasıl öğrenebilirim?

bu virüsü pcmin kapıp kapmadığını nasıl öğrenebilirim?

değerli cevaplarınız için şimdişden teşekkürler.

ysnckr ysnckr (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer virüs bilgisayarınıza bulaşmışsa, Google Chrome'da uzantılar bölümüne giremiyor olmanız lazım.

    Uzantılar bölümüne girmek istediğinizde Google Chrome kapanır.

    Ayrıca bir şekilde girebiliyorsanız o zaman burada Milli-yet adında bir uzantı olacaktır.

    Siz uzantı yükleme sayfasında bu sayfadan ayrıl diyerek yüklemeyi iptal etmişsiniz. Bu sebepten virüs bulaşmamıştır.

    Grupta adınıza paylaşım varsa gruba girerek görebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)