İsimden numara sorgulama nasıl yapabilirim?

Ücretsiz isimden numara sorgulama nasıl yapabiliriz? Mesela numarapp diye uygulama vardı, o uygulamaya yapılan şikayetler sonucu "isimden numara sorgulama kaldırılmıştır" diyor. Sizin bildiğiniz ücretsiz bir uygulama var mı?

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    118 80 ve benzeri hizmetler var. Ama 118 80 ve 118 18 6,5 TL gibi bir ücret kesiyor (daha az da olabilir çok da olabilir). Ben 6,5 TL'yi veririm diyorsan ara. Ama veremem diyorsan başka yöntem bilmiyorum. İnternette bazı siteler var ama ben onların güvenilir olduğunu düşünmüyorum.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      CIA diye bir uygulama vardı ama sonradan sanırım oda yapmaz oldu. Böyle uygulamaları aratırken dikkatli ol, virüs bulaştırma telefonuna sonra :)

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • CIA yı bende kullaniyorum abi ama oda numaradan isim sorguluyor yaw baska bir uygulama yok mu veya site ? yardim1315 6 yıl önce
      • Benim bildiğim yok maalesef :) omercik 6 yıl önce
      • Tmm abi cevapladigin icin tessekur ederim :) yardim1315 6 yıl önce

      Telefona yüklenen isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama uygulamalarının tamamı adres defterinizdeki kişilerin bilgisini çalar ve uzak bir sunucuya yükler. Bu uygulamaların mantığı budur.

      Türkiye'de popüler olan CIA uygulaması bunlardan biri. Bu tür bir uygulama yüklerseniz bunu bilmenizde fayda var.

      alattin alattin (16999)