Isınma sorunu olmayan notebook önerisi

Isınma vb. sorunları olmadan kullanabileceğim bir laptop önerir misiniz?

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiç bir problem yaşamayacağın dizüstü bilgisayarlar (tıkla)

    Sayfadakilerden herhangi birini alabilirsin :)

    Mesela;

    Monster Semruk S7 V5.1.1 Intel Core i7 7700K 364B 10TB SSD GTX1080 Windows 10 Pro 17.3" 4K Taşınabilir Bilgisayar

    Özellikler:

    Edit:

    Asus, Levona, HP, Toshiba, Dell PC piyasasında kalite ve özellikleriyle öne çıkan markalardır ama PC seçimi sadece markaya göre olmaz. Marka başta gelen tercih kriterlerdendir ancak markaların kendi içlerinde kalite, özellik ve performans farklılıkları olur (Modellere göre değişir). Bunlarada bakılır, ihtiyaçlarına alım gücüne bağlı olarak bir karar verilir. Ben sana şimdi Asus al desem, hangi Asus'u alayım dersin öyle değilmi? Bunu sen kendin seçeceksin, belirttiğim gibi ihtiyaçlarını ve parasal gücünüde düşünerek..

    Edit 2:

    Asus GL702VS-GC046T Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 256GB SSD GTX1070 Windows 10 Home 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar (tıkla)

    Isınma vb. sorunları olmadan kullanabileceğin ve iyi marka bir dizüstüdür (Hepsiburada.com mağazasında Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünlerde ilk sırada).

    Fiyatı 8979 Lira, alabilecekmisin?

    Bundanda anlamadıysan yapacak birşey yok maalesef :(

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • o kadar marka var kı aralarındda kaldım asus levona hp tosiba sorunluu mu casper del nuri92 6 yıl önce
    • Casper alma ne alırsan al :) @nuri92 temmuz 6 yıl önce
    • hangi markaları yı almalıyım nuri92 6 yıl önce
    • Yazmışsın ya.. Bende yazdım, Casper hariç onlardan birini alabilirsin. Ama PC seçimi sadece markaya göre olmaz. Her markanın kendi içerisinde kalite, özellik ve performans farklılıkları olur. Bunlarada bakılır, ihtiyaçlarına alım gücüne bağlı olarak bir karar verilir Ben sana şimdi Asus al desem, hangi Asus'u alayım dersin öyle değilmi? Bunu sen kendin seçeceksin, belirttiğim gibi ihtiyaçlarını ve parasal gücünüde düşünerek.. @nuri92 temmuz 6 yıl önce
    • şeyle diyim o zaman hangi markalar iyiydir nuri92 6 yıl önce
    • Evladım, senin anlama probleminmi var? Sen zaten iyi markaları yazmışsın bende bunları tastik ettim, tamamdır bunlar dedim ama tek kriter marka olmaz dedim. Ayrıca mesajımı editledim, alt kısma ilavede bulundum. Bunlardan birşey anlamadındamı hala soruyorsun? :( @nuri92 temmuz 6 yıl önce
    • yaa ben anlattamıyorum yada sen anlamıyorsun hangi marka iyyi dir kötü dür bilader nuri92 6 yıl önce
    • :(( @nuri92 temmuz 6 yıl önce