isketch oyununda shockwave sorunu

Mozilla firefox son sürüm. oyunun sitesine girdiğimde aşağıdaki uyarıyla karşılaştım. Tıklayıp shockwave indirip kurdum. Bilgisayarı yeniden başlattım. Fakat hâla aynı uyarı var. Ne yapmalıyım?

You need to install the Shockwave plugin to play

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Safari Web Tarayıcısında açıldı.

    Moizlla Firefox-Google Chrome-Opera-Internet Explorer tarayıcılarında açılmıyor.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

      Antivirüs önceki yüklemeyi engellemiş olabilir:

      "Note: Your antivirus software must allow you to install software".

      Antivirüs programını geçici kapatarak yeniden denemelisin.

      Edit:

      Bana oyunun sitesinde bir problem var gibi geldi,  birkaç kere denenememe rağmen bende sayfa açılmadı. Geçici bir problem olabilir. Shockwave bildirimi yanlışta olabilir.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • antivirüs yok hocam. öyle bir uyarı almadım. misty 6 yıl önce
      • Eğer Defender varsa o da bir antivirüstür. Yeniden yüklemeyide denedinmi? Bir dene istersen @misty temmuz 6 yıl önce
      • Birkaç kez yüklemeyi denedim. Defender de devre dışı. misty 6 yıl önce
      • Mesajım editlendi @misty temmuz 6 yıl önce
      • 2009dan beri yabancı forumlarda "isketch shockwave problem" benzeri konular açılmış fakat kesin çözüm bulunmamış sanırım. ingilizcem iyi değil. misty 6 yıl önce