"İşleç geçersiz bir durumda." hatası

Arkadaşlar ben bir programda süre hızlandırmak için cheat engine ile hızlandırmak için bir seçenek vardı hatırlayamadım o seçeneğe basınca belirlediğin hıza göre süresi hızlanıyor programın ama bu özellik çalışmıyor log'a baktım dll enjekte edilemediğini yazmış ingilizce olarak. Kendim başka bir programla dll'yi (speed_hack.dll) enjekte etmeye çalıştım erişim engellendi dedi baktım olmuyor çekirdek modu sürücüsüne bağladım bu sefer erişim engeli hatası gitti ama yerine başka bir hata veriyor; "İşleç geçersiz bir durumda." diye bu sefer de windebug programıyla hata ayıklayayım(debug) o şekilde dll ınject ederim dedim bu sefer de "Bilinmeyen özellik." hatası verdi başka nasıl dll enjektelerim bilmiyorum nasıl aşabilirim bu sorunu?

oluk oluk (47)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar saatlerce uğraştım bu sefer de program hiç açılmaz oldu Process terminated: mmc.exe (7064); exit status c0150010(Devre dışı bırakılan etkinleştirme içeriği, geçerli yürütme iş parçacığı için etkin değil.} diye bir hata veriyor

    oluk oluk (47)