İşlemci boşta çok yüksek çalışıyor

Merhabalar Windows 10 Home kullanıyorum i5 3. Nesil işemcim var laptop fakat CPU boşta dahi %65/70 aralığında çalışıyor kasmalar donmalar bitmiyor system seçeneği sürekli aktif olarak %18 %20 aralığında çalışıyor çözüm bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

caglarozdemir caglarozdemir (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    Virüs taraması yapın virüs mü yediniz diye anlamak için.

    https://www.malwarebytes.com/

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    • MALWARE taraması yaptım CCleaner temizliği yaptım ve sonuç alamayıp temiz format attım sonuç yine aynı system %20 den aşağı inmiyor boşta caglarozdemir 2 yıl önce

    MALWARE taraması yaptım CCleaner temizliği yaptım ve sonuç alamayıp temiz format attım sonuç yine aynı system %20 den aşağı inmiyor boşta.

    caglarozdemir caglarozdemir (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Görev yöneticisini aç. İşlemleri CPU kullanımına göre sırala ve bize bir ekran görüntüsü yolla. Ancak bu şekilde senin sorunun nedir anlayabiliriz.

      murat murat (12492)