İşlemci değişikliği

​​​​​​Kuzenim bilgisayarının İşlemcisini Microsoft Office programları ve pes 2017 fifa 14 gibi sistem gereksinimleri düşük oyunlar için değiştirmek istiyor bakın oyun oynamak için değil sadece Pes 17 fifa 14 ve Microsoft Office programları için değiştirecek elinde 2 işlemci var biri intel core 2 duo e4500 diğeri ise intel pentium dual core e6500 hangisi daha iyi mevcut işlemcisi intel pentium dual e2180..

winxp winxp (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pentium E6500 ile Core2 Duo E4500 ile ufak karşılaştırmasını yapalım.

    Core 2 Duo E4500 daha iyi, yukarıda ki bilgiler yanıltmasın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • İyi de pes 2017 nin sistem gereksinimlerinde intel core 2 duo işlemci istiyor pentium dual core bu oyunu açar mı ekran kartım bu oyun için yeterli. winxp 3 yıl önce
    • İki işlemci zaten elinde değil mi? İkisini de dene hangisi daha iyi performans veriyor. @winxp hydra 3 yıl önce
    • Şimdi detaylı araştırdım E4500 daha iyi :) hydra 3 yıl önce
    • İyi de testlerde pentium dual core önde @hydra winxp 3 yıl önce
    • Ben doğru düzgün bir test göremedim ki net bilgi vereyim. Güncel işlemcilerde net bir şey diyebilirdimk aradan 13 yıl geçmiş bazı işlemciler yıpranmıştır, sende ikiside varsa test et buraya yaz en iyisi @winxp hydra 3 yıl önce