işlemci hızını flaş bellek ile arttırmak mümkün mü ?

işlemci hızını  flaş bellek ile arttırmak mümkünmüdür işlemcim intel pentium dual core e5400 2.7ghz  oyunlarda düşük kalıyor işlemci

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşlemci hızınızı flash bellek ile arttıramazsınız.İşlemci hızınızı sadece overclock yaparak arttırmak mümkün olabilir.Overlock da genelde BIOS üzerinden yapılan ve işlemci frekansını arttıran bir işlemdir.Bu da bir miktar performans artışı sağlayacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)