İşlemci sıcaklığı nasıl düşürülür?

Selamün aleyküm arkadaşlar işlemcim en son 64 derece oldu. BIOS'dan bakınca öyle yazıyordu. Şimdi de 54-55 oluyor ne yapmalıyım?

andromobil andromobil (74)
2 yıl önce sordu

  • En son termal macununu ne zaman değiştirdin? Bilgisayarının fanını temizledin mi? darkcrak 2 yıl önce
  • Abi şuan 45 46 falan ama cpu speed 228 rpm yaziyor kırmızı Bir şekilde bu nedir bunu anlamadım bidr başka bilgisayardaki macunu sürdüm yeni Alacam ama andromobil 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İşlemci nedir? Anakart nedir? Ne zaman alındı? Ne zamandan beri çalışıyor? Laptop mu, masaüstü mü? Bunları cevaplarsan daha iyi olur.

hydra hydra (3800)
2 yıl önce cevaplandı

  • Masaüstü dün yaşadım ilk defa oldu fani değiştirecek dik böyle oldu anakart asus marka olması lazım dün oldu yani artış bide en son bakdim 44 veya 45 di ısı ama CPU speed 228 rpm yaziyor kırmızı Bir şekilde yanıyor bu nedir. andromobil 2 yıl önce
  • Nerede yazıyor? @andromobil hydra 2 yıl önce
  • Biosda ama kırmızıligi gitti andromobil 2 yıl önce