İşlemci ve Ram ve Ssd kullanımı?

  • Bunlardan en azından birinin %100 olması gerekmiyor mu?
  • Güç ayarlarım yüksek performansta olmasına rağmen oyun kurarken maksimum işlemci ram ve hdd kullanım değerlerim düşük görünüyor.
  • Bilgisayarım neden tam performans kullanmıyor?,
astamiga astamiga (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisyar'ınız Boşta İse Değerler Normal.

    Ama Gördüğünüz Üzere Oyun Kurarken Ram %40 Kullanılıyor.

    ​​​

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ne demek istediginizi anlamadım.

      astamiga astamiga (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Başlatalı 3 DK Olmuş Yani Disk Yavaş Yavaş Artar. Ram %40 Normal Ama İşlemci Az Gibi malgibiolan 6 yıl önce

      12 GB RAM, 240 GB SSD'niz (anladığım kadarıyla) var. Sisteminizdeki donanımlara bakılırsa bu değerler gayet normal. %100 olsaydı sıkıntı olurdu. Endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok.

      omercik omercik (9418)