Işlemcim 98 Anakartım 96 Dereceye Çıkıyor

Oyun oynarken işlemci ve ana kart 95 dereceleri aşıyor işlemcide fan var eskiden böyle bir sıkıntı yoktu son zamanlarda başladı karantina gününde evden çıkamıyorum oyunda oynayamıyorum lütfen yardımcı olun

umutkavas00 umutkavas00 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptop'mu kullanıyorsun ? Bu sıcaklıklara hangi programla ölçtünüz ?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      ölçüm birimini bi kontrol et istersen Fahrenheit mi Celcius mu emin ol

      lonely lonely (1)