İşlemcimi değiştirmek istiyorum

Kolay gelsin dostlar bir şey sorucağım.
Ben laptopuma işlemci almak istiyorum ama hangi işlemciyi alıcağımı bilmiyorum.
Sistem  işlemci İntel Celeron SRQHR B830 1.80 ghz.  İşlemci soket tipi 988.   8 gb da Ram var.
Laptop model mb55ll1 dir lütfen yardım edin

kullanici214210 kullanici214210 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptopların işlemcisi, masaüstü bilgisayarlarda ki işlemicler gibi çabucak söküp takılacak bir CPU değildir. Kendi imkanlarınızla laptop işlemcisi değiştirmeniz imkansız.

    hydra hydra (3800)