İşlemin provizyonda beklemesi ne demek?

Merhaba daha yeni boyner mağazasından ayakkabı siparişi verdim. Telefondaki onay kodunu girdim. Yeni bir siteye yönlendirirken bad getaway gibi bir yazı çıktı. Tam olarak ödemeyi almadı. Vakıf bank mobilden baktım. İşlem provizyon sürecindeymiş. Ne demek oluyor ödemeyi alacak mı? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vakıfbank mobilden işlem provizyonda görünüyorsa, ödeme işlemi bankana yansımış demektir. Provizyon alındığında mal, hizmet alımı gerçekleşmiş demektir. Tutar henüz kartından çekilmemiş ama daha sonra çekilecek anlamına gelir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • yani siparisim askıda kalmayacak gelecek ve odeme sonra yapılacak boylemi ? ahakan 5 yıl önce
    • evet siparişin alınmıştır ama teknik bir sorun olup olmadığını anlamak için alışveriş yaptığın siteye bak. Orada siparişin durumunu görürsün. Çok kafana takılıyorsa sitenin iletişim bölümünden yaz. Sipariş durumunu öğren @ahakan murat 5 yıl önce