İşletim Sistemi: Windows 7 Starter 32-bit, Windows 7 Premium 32-bit İşlemci: Intel Atom İşlemci N2600 (çift çekirdekli, 1.60GHz, 1M/L2, 800Mhz FSB),ra

İşletim Sistemi: Windows 7 Starter 32-bit, Windows 7 Premium 32-bit İşlemci: Intel Atom İşlemci N2600 (çift çekirdekli, 1.60GHz, 1M/L2, 800Mhz FSB),ramı 2 gb yükseltildi windows 8  veya daha üst Bi windows kullansam sorun olurumu bilgisayar hp mini laptop iyi günler

1991azesra 1991azesra (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 32 Bit kurulabilir ancak HDD varsa ölüm gibi olur bir de Laptop HDD'leri 5400 RPM olduğu için daha da yavaş olacaktır tavsiyem 7'de kalmanız ama denemek isterseniz 8.1 kurun.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Evet hdd var şimdi hangisini kurayım

      1991azesra 1991azesra (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Tavsiyem Windows 7'de kalın, 8'de 8.1 de 10 da ağır çalışacaktır, ama denemek isterseniz 8.1 deneyin ama tavsiyem 7 de kalmanız hydra 3 yıl önce
      • @hydra işletim sistemleri arasında 8 - 8.1 en ağır işletim sistemi yani windows 10 onlardan kat kat daha hafif. darkcrak 3 yıl önce
      • İşletim sisteminin ağırlığını hafifligini sistem belirler arkadaşın sistemi oldukça eski, düşük bellek, de eski mimari işlemci, düşük işlemci hızı, 5400 RPM Eski bir HDD windows 10 çok ağır çalışacaktır başta ram olmak üzere @darkcrak hydra 3 yıl önce
      • Ben nelere Windows 10 yükledim hiç bişi olmadı :) @hydra kaç senelik bilgisayara yükledim Windows 10 fakat hiç bir şey değişmedi halen daha çalışıyor biraz hızlanma var darkcrak 3 yıl önce
      • @darkcrak ben nerelere yükledim ehey çoklu hatalar verdi :DD ama bencede win 7 kurulu kalmali cunki vin 10 ssd ile daha iyi çalışıyor benim eski bilgisayar a win 10 indirdim başıma gelmeyen hata kalmadı :D adils 3 yıl önce