İşletme kaydı için Google doğrulama kodu gelmedi

Bana doğrulama hakkında veya nerde yanlış yaptığmı gösteririmsisiniz

kullanici569069 kullanici569069 (3)
4 yıl önce sordu

  • Neyde bu hatayı alıyorsun darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bir-iki hafta daha bekle. Bazen gonderimler gecikebiliyor. Gelmezse tekrar dogrulama kodu talep etmelisin

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    Aldığım işletme önceden halk eğitimdi ve Google da şuanda öyle gözüküyor ben de aynı konumda kendi işletmemi yazdım fakat postan gelmedi yeniden istedim ayrıca Web sitemin adı güncelwnmiyor teşekkür ederim şimdiden

    kullanici569069 kullanici569069 (3)