.iso dosyası silinmeme sorunu

Merhaba,

bir iso dosyası var silinmiyor. sanaldiske bağlı değil silinmiyor. bağlyıp tekrar çıkar diyorum sonra deniyorum yine silinmiyor. ne yapabilirim?

win10

aserifkuzu aserifkuzu (188)
4 yıl önce sordu

  • buldum, torrentte de açık olduğu için silinmiyormuş. dursun aynı sorunu yaşayan olursa. aserifkuzu 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Torrent açık olduğu için yani ISO dosyası kullanımda olduğu için dosya silinmiyormuş. @aserifkuzu  böyle bir geri bildirimde bulunmuş.

Bu bağlamda ben de bir pratik bilgi vereyim. Bir dosya hangi program tarafından kullanımda, neden silinmiyor bunu anlamak mümkün. Windows 10 çoğu zaman dosyanın hangi program tarafından kullanıldığını size söyler. Fakat Windows 7, Windows xp gibi bir sistem kullanıyoranız ve dosyanın hangi program tarafından kullanıldığını anlamıyorsanız o zaman Process Explorer size yardımcı olacaktır:

Bir dosyanın hangi program tarafından kullanıldığını nasıl öğrenebilirim?

alattin alattin (16999)