ISO dosyasını USB'ye nasıl yazdırırım?

PC maalesef mavi ekran hatası veriyor ve bu yüzden format atmayı düşünüyorum. YouTube'da drivedroid diye bir program gördüm, iso dosyasını USB'ye yazdırabiliyormuş. Doğru mu?

uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ISO dosyasını USB'ye yazdırmak için kullanabileceğin en iyi program olarak Rufus'u tavsiye ederim.

    ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bunun için en pratik yazdırma araçlarından biri Rufüs tur. Uzmanim.net üzerinde araştırma ile Rüfustan nasıl yazdırabileceğinizi bulabilirsiniz.

      Buraya tıklayarak sonuçları görebilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @ismailsarp PC açılmıyor diyorum siz rufus diyorsun uz uzmanim9993 6 yıl önce
      • Sorunu doğru düzgün yazmadığın için Rufus diyor olabilir miyiz? "Driverdroid diye bir program var, ISO dosyasını USB'ye yazdırıyormuş doğru mu?" Bu cümleden asıl sorunun ISO dosyasının nasıl USB'ye yazdırıldığını araştırdığın anlaşılıyor. Eğer asıl sormak istediğin soru PC'nin açılmamasıysa soru başlığını ve sorunu ona göre ayarlarsın. Burada sana yardımcı olmaya çalışan insanları fırçalamaya çalışmadan önce düşün @uzmanim9993 omercik 6 yıl önce
      • NOT: Daha önceki soru başlığın "driverdroid programı ne işe yarar?" idi. Konu içeriğine bakılarak gerekli şekilde düzenlendi @uzmanim9993 omercik 6 yıl önce
      • Yani drivedroid bunu ilk defa sayenizde öğrendim bende. Internette her gün onlarca yazılım, bilgi çıkıveriyor. Hepsinin kullanım alanları da farklı oluyor. Bizim bunu bilmemiz imkansız. Sizin gibi araştırarak öğreniyoruz sonuçta. Ama evet doğru drivedroid ile bilgisayarınıza telefonu gösterip DVD misali kurulum yaptırabilirsiniz. @uzmanim9993 ismailsarp 6 yıl önce