ISO dosyasını Usb ye yazdırırken hata

  • Kardeşim selam; bu sorun senin oluşturmuş olduğun iso dosyasının formatından kaynaklanıyor. İso formatının UDF olması gerekiyor. Bunu da iso oluştururken programdaki iso özellkilerini ayarlarken seçeceksin ve sorunun ortadan kalkacak. Kolay gelsin piriaga 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

USB'yi biçimlendir, PC'yi yeniden başlat ve yazdırmayı yeniden dene. Ama biraz sabretmelisin. Sonlarda uzun süre bekletebilir.

Olmazsa başka PC'de denersin.

Veya Rufus programıyla yazdırırsın:

Rufus programı ile ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? (iso)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    @temmuz hocamın dediği gibi USB yi lk olarak program harici format at eğer olmazsa diskpart ile formatlayabilirsin.Diskpart ile format atmak için buradaki konunun 9.maddesine kadar uygulayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)