İstanbul bilişim kapatıldı mı? İstanbul bilişim web sitesine neden giremiyorum?

İstanbul bilişim kapatıldı mı?

İstanbul bilişim iflas kararı mı verildi?

İstanbul bilişim tarafından aldığım ve elime ulaşmayan ürünün parasını nasıl geri alacağım?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet üzerinden İstanbul bilişim web sitesinden ürün alan çoğu kişinin ürünü ya eline ulaşmadı yada sorunlu geldi ve değişmediler. Uzun zamandır İstanbul bilişimden bir sürü şikayet geliyordu ve bu şikayetlerinde çoğu birbirine benziyordu yani dolandırılıyorlardı.

    İstanbul bilişim kapatıldı mı?

    28/07/2020 Tarihinde İstanbul bilişim web sitesi BTK tarafından kapatılmıştır ve bu süreç mahkemeye taşınmıştır.

    İstanbul bilişim iflas kararı mı verildi?

    Araştırmalarıma göre birçok haber sitesinde iflas kararının verildiğine dair söylentiler var yani mahkeme tarafından iflas talebi verilmiştir diye bir söylenti var.

    İstanbul bilişim tarafından aldığım ve elime ulaşmayan ürünün parasını nasıl geri alacağım?

    Bu konu hakkında hiç bir fikrim yok fakat bu konuyu avukatınız tarafından yürütmenizde fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)