istart.webssearches.com virüsü

istart.webssearches.com virüsünü kaldırmak için adwcleaner programını  ne  indirebildim ne de kurabildim.Bu virüsten nasıl kurtulabilirim?

ysemnn ysemnn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adwcleaner yüklerken karşılaştığınız hata tam olarak nedir? Eğer kurulumu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? başlığı altından kurulumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

    istart.webssearches.com tarayıcı korsanından aşağıdaki linkteki adımları uygulayarak kurtulabilirsiniz.

    istart.webssearches.com kaldırma

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Adwcleaner programını çalıştıramıyorum win 32 uygulaması değil diyor

      ysemnn ysemnn (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Silip yeniden kurmayı deneyiniz. Ama sorun büyük ihtimalle sisteminizdeki bir virüs. Eğer sisteminiz Windows 8 değilse çözmek için Combofix ile bir tarama yapmanızı öneriyorum. Combofix hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://uzmanim.net/soru/combofix-nedir-combofix-nasil-kullanilir/1140 utkubayat 9 yıl önce