İstartsurf arama motoru olarak açılan mozilla

selam.iyi akşamlar.Benim bir sorunum var sizin çözebileceğinizi duymuştum.Sorunumun ismi şu istartsurf . Bilgisayarıma zararı şu internet servis sağlayıcısı olarak en güvenli gördüğüm mozilla firefoxun ilk açılışında ve içindeki diğer uzantısı olarak açmış olduğum pencerelerinde yine bu isimle istartsurf adı altında arama motoru olarak açılıp boş kullanma isteğimi devre dışı bırakıyor.Sizden ricam bu konuda 5 saat vermeme rağmen sorunu çözebilirmisiniz yada bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkürler.İyi akşamlar...
Devamlı açılan lik bu :
www.istartsurf.com/newtab/?type=nt&ts=1426776509&from=tugs&uid=ST3160215AS_9RA7G43WXXXX9RA7G43W

kadri kadri (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tarayıcının kısayoluna sağ tıkla özellikler de, sonra hedef veya yol kısmında ....firefox.exe" den sonra uzunca bir yazı olması lazım onu sil. Genelde böyle şeyler kullanıyor bu tarz arama siteleri.

    mkirgiz27 mkirgiz27 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Sayenizde sorunu çözdüm.Çok sağolun arkadaşlar kadri 9 yıl önce

    istartsurf arama motoru kaldırma: iStartSurf kaldırma

    Burada detaylı olarak anlatılıyor. AdwCleaner ile taramadan sonra istart Surf kaldırılacaktır.

    cemkara cemkara (4215)