istartsurf kalkmıyor

istartsurf   kaldırmak için sifre istiyor ne yapmalıyım? istartsurf uninstall programı kaldıramadığım program.

alit alit (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/istartsurf-kaldirma/7469  Buyrun sizi söyle alalım.

    kenanftl kenanftl (98)
    8 yıl önce cevaplandı

      istartsurf kaldırma işlemi sırasında istenilen şey şifre değildir.

      Sizden işlem yapmanızı ister. Yani matematiksel bir işlem. Toplama, çıkartma gibi

      Please type the characters in the image above into the field below and click the 'Begin Uninstall' button

      gibi bir yazı vardır. Bu yazının altında da 6+7 gibi bir işlem yazar.

      Alttaki boş kutuya bu işlemin sunucunu gireceksiniz. 13 gibi.

      murat murat (12492)