İstatistik ile nasıl yalan söylenir?

İstatistik ile yalan söylemek. Kitabın adı bu. Darrel Huf isimli yazara ait bir kitap. Türkçeye çevrilmiş. Ancak, mesele şu, kitabı bulamıyorum, Nereye baktıysam tükenmiş. Yeni ciltleride basılmamış. Bu kitabı nasıl elde edebilirim? Yasal veya korsan olarak elde etmem mümkün mü? Nereden bulacağım? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İstatistik ile Nasıl Yalan Söylenir? Hepsiburada satıyor. Buradan alabilirsin İstatistik ile Nasıl Yalan Söylenir?

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Kitabı arastırdımda heryerde tükenmiş, beklemekten başka care yok.

      ilkaybaki ilkaybaki (236)