İsteğe bağlı güncelleştirmeler yüklenmeli mi?

Windows 11 kullanıyorum. İsteğe bağlı güncelleştirmeler var.  Çoğu sürücü güncellemesi gibi görünüyor. İsteğe bağlı güncelleştirmeler yüklenmeli miyim yoksa yüklememeli miyim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 11 İsteğe bağlı güncelleştirmeleri yükleyebilirsin. Donanım sürücüleri İsteğe bağlı güncelleştirmeler üzerinden geliyor ve bu sürücüler Microsoft onaylı,  Windows 11 üzerinde test edilmiş sürücüler.

    Sürücü güncellemeyi İsteğe bağlı güncelleştirmeler üzerinden yapabilirsin.

    İsteğe bağlı güncelleştirmeler adından da anlaşılabileceği gibi zorunlu güncellemeler değil. Fakat performanslı ve daha stabil çalışan bir işletim sistemi için İsteğe bağlı güncelleştirmeleri yüklemelisin.

    alattin alattin (16984)