İsteğinizi işleme koyarken bir hata oluştu. Webmaster Tools

Google Webmaster Tool içerisindeki  Google gibi Getir bölümünde Dizine gönderme yapıyorum fakat sabahtan beri  İsteğinizi işleme koyarken bir hata oluştu. şeklinde hata veriyor.

Sitem 2 yıllık bir site. Zaman zaman İsteğinizi işleme koyarken bir hata oluştu. şeklinde hata alıyordum fakat sonra düzeliyordu. Bugün sabahtan beri sürekli aynı hatayı alıyorum.

Acaba sitem banlanmış veya engellenmiş olabilir mi, neden böyle bir hata alıyorum

sedapekmez sedapekmez (624)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İsteğinizi işleme koyarken bir hata oluştu hatasını Webmaster Tool'da ben de alıyorum. Biraz araştırma yaptım sorun size özgü değil.

    Şuanda herkes bu hatayı alıyor. Google sistemlerinde bir sorun var. Siteniz banlanmış veya engellenmiş değil. O yüzden içiniz rahat olsun.

    Zaman zaman Google Webmaster tool  içerisinde dizine eklemede İsteğinizi işleme koyarken bir hata oluştu alınabiliyor. Bu durumda Google'ın bunu düzetmesini beklemekten başka yapacak bir şey yok. Gecici bir durum olduğunu düşünüyorum. Umarım en kısa sürede düzeltirler.

    cemphp cemphp (651)