it is not found any file specified for ISArcExtract hatası

euro truck simulator 2 oyununu yüklerken it is not found any file specified for ISArcExtract hatası alıyorum bu nedemek bu sorun nasıl halledilir

kullanici690322 kullanici690322 (7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak windows defender dahil. Antivirüs programını devre dışı bıraktıktan sonra rar dosyasından euro track simulator oyununu masa üstünde bir klasöre koy ve setup a tıklayarak oyunu indir.

    Not: Googleden korsan indirdiğin oyunları antivirüs programları virüs olarak algıladığından otomatik olarak siliyor bu yüzden bu hatayı alıyorsun

    darkcrak darkcrak (5168)