İthal J7 Prime güncelleme almıyor

J7 prime. Ithal telefon. 3 yıl olacak alali android hala 6. Güncelleme gelmedi. Bu gidişle de gelmeyecek. Yazılım attirsam zarari olur mu? Sizce kaçı attirmaliyim bide yazılım atıldıktan sonra format atilirsa androidi değişir mi?

kullanici531601 kullanici531601 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İthal telefon derken anladığım kadarıyla "ithalatçı garantili" demek istiyorsun. İthalatçı garantili telefonlarda böyle sorunlar oluyor, IMEI farkından dolayı. Yazılım attırırsan telefona olabilecek tek zararı IMEI'nin silinmesi olur. O da kesin değil, sadece bir ihtimal.

    Şu anki IMEI numaran orijinal mi? BTK IMEI sorgulama sayfasından kontrol edebilirsin.

    omercik omercik (9418)