ithalatçı firma garantili telefon alınır mı?

Hepsiburada.com'san bir telefon alacağım. Telefonun adının yanında İthalatçı Garantili yazıyor. İthalatçı Garantili ne demek? Garantisi var mı yok mu?

ithalatçı firma garantili telefon alınır mı?

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aradığınız cevapları içeren uzmanim.net üzerinde konular mevcut.Aşağıdaki konuları ziyeret ederek ithalatçı telefonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

    İthalatçı garantili ne demek? Güvenilir mi?

    İthalatçı garantili telefona yazılım güncellemesi gelir mi?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • çok tşkr ederim ceyda 7 yıl önce