İthalatçı garantili Samsung J7 Prime nasıl güncellenir?

telefonuma 10 ay oldu yazılım güncelleme gelmedi. ithalatçı garantili olduğunu öğrendim. bide Almanya dan olduğunu. oraya güncelleme geç geliyormuş sanırım. sizce ne zaman gelir

kullanici531601 kullanici531601 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer cihaz farklı bir ülkeden geldiyse orijinal olsa dahi Türkiye'den ona OTA yoluyla güncelleme gelmez. Anca Samsung'un Smart Switch yazılımıyla bilgisayardan güncelleyebilirsin. Onda bile güncelleme alacağının garantisi yok ama yine de denemeye değer.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      İthalatçı garantili telefona yazılım güncellemesi gelir mi? burada @ismailsarp  çok güzel anlatmış.

      OTA güncellemesi alır. Sadece zamanı farklı olur. İthalatçı garantili olması çok bir şey değiştirmiyor. Cihaz sadece ithal edildiği ülkenin güncelleme tarihlerine tabi kalıyor.

      Böyle bir şeyin tarihini Samsung bile veremiyor. Hep mullak ifadeler alabilir, almayabilir, gelecek, gelebilir sene sonu vs gibi.

      murat murat (12492)