İtopya.com siparişim gelmedi

Internetten siparis ettik karttan parayi cektiler ama siparis hakkinda ne bi mesaj ne bi mail ayrica destek hatlarini ariyoruz acmiyorlar ne yapmaliyiz

kemal132 kemal132 (1)
6 yıl önce sordu

  • Başka bir telefon ile aramayıda deneyebilirsin. Karşı tarafta senin numaranı gördükleri için açmak istemiyor olabilirler (Müşteri hizmetleri veya santral vazifelisi bu şekilde talimatlandırılmış olabilir). Ayrıca tekrar tekrar aramak lazım. Bağlantıyı tamamen gözden çıkarıp iptal etmedilerse sonunda zaten açacaklardır. Ama güvenilmeyen ve iyi çalışmayan bir şirket oldukları belli. Israrla ulaşmaya çalışılmalı eğer olmazsa yasal prosedür başlatılarak gerekli şikayet yapılmalıdır. temmuz 6 yıl önce
  • İstanbulda ikamet ediyorsan adrese bizzat kendin giderek görüşebilirsin. Eğer istanbul dışındaysa ikametin, bu halde bir istanbul adresli bir tanıdığın olmalı ve onu gönderebilirsin. Bunu muhatap almak istemeyebilirler ama yinede bir zorlamada bulunabilinir. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Itopya Bilgisayar iletişim bilgileri:

Adres: Acıbadem Mahallesi, E5 Üzeri Hasanpaşa Sapağı, 34722 Üsküdar/İstanbul

Çalışma saatleri:

Açılma saati: 10:00 ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0216) 402 18 18

Not: Cumartesi ve Pazar günleride açık olduğu söyleniyor.

ITOPYA.COM "BİZE ULAŞIN" BİLGİLERİ:

İletişim

Teknoloji’nin Yeni Dünyası itopya.com'a aşağıdaki iletişim adreslerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

"Müşteri Hizmetleri" servisimiz hafta içi, sabah saat 09:30 ila akşam saat 18:30 arasında gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.

Çağrı Merkezimiz her gün 09:00 - 18.30 saatleri arasında çalışır.

0216 402 18 18 (Çağrı Merkezi)

Şirket Bilgileri

Ünvanı: EERA ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Ticari Sicil Numarası: 40171-5

Operasyon Merkezi: Hasanpaşa Mah. Lavanta SK. Etap İş Merkezi D Blok NO: 22 B1 Kadıköy/İstanbul

Telefon:0216 402 1818 (Çağrı Merkezi)

Elektronik Posta Adresi: info@itopya.com

Mersis Numarası: 0324046176700011

Mağaza:

Acıbadem E5 Üzeri Hasanpaşa Sapağı / İstanbul

Acıbadem Metro 3 Nolu Çıkıştan Bostancı Yönüne doğru 100Mt Yürüme mesafesinde

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Bende itopya.com dan alışveriş yaptım evet iletişim konusunda gerçekten çok kötüler şöyle yap facebook sayfasından kargo takip numarası istersen sana kargo takip numaranı verirler galiba USP kargoya veriyorlar kargoyu

    ahakan ahakan (100)