İtopya Sistem Toplama

İtopya Kendin Topla Özelliği İle Pc Toplamaya Çalıştım Sizce Bu Pc Nasıldır ?

Pc Link : Buyur

Bu Anakart İle İşlemci Overclock Yapılırmı?

Kasa Değiştireceğim Yanlış Seçmişim

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Overclock Yapılır yapılırda Sistem iyi zaten Neyine OVERCLOCK yapmak istiyorsunki ? Ekran kartı tek fanlı onu sil çift fanlı al derim aynı modelin Gaming Serisi var. Birde overclock yapcanda soğutma gücünüde arttırmalısın yani üstüne 150 arası para arttırıp Soğutma türü alman gerekecektir, overclock yaparsın performans artar bir okadarda ISI değerleri artar, Eğer acam diyosan İşlemci soğutucu almalısın.
    Önerdiğim İşlemci Soğutuculuar:
    Dark Freezer AM4 Soket Uyumlu

    ThermalTake Contac AM4 Soket Uyumlu

    nvidiagtx nvidiagtx (690)