itunes bu iphone'a bağlanamadı 0xe8000015

 şifreyi bir çok kez yanlış girdim. yeniden itunes ile düzeltilebiliyormuş fakat ona da bağlanırken  itunes bu iphone'a bağlanamadı 0xe8000015 hatası alıyorum

elifzengin elifzengin (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen şifresini birçok kez yanlış girdiğiniz için iPhone devre dışı bırakıldı. iPhone devre dışı olduğu için de cihaz açıkken iTunes'a bağlanamıyor. Bu durumda önce iPhone'u kurtarma moduna almalısınız. Daha sonra iTunes'dan gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

    iPhone kurtarma moduna alma konusunda şuradan bilgi edinebilirsiniz: https://support.apple.com/tr-tr/HT201263

    omercik omercik (9418)