iTunes programından iphone ''a ipa dosyası nasıl atılır?

Merahbalar. Iphone 'uma iTunes programından uygulama atmak istiyorum . Nasıl artabilirim? Teşekkürler.

kenanftl kenanftl (98)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Itunese giriş yapıyorsun apple kimliği ile sonraki uygulamlar şu şekilde ;

    İndirmek istediğimiz uygulamanın üzerine tıklıyoruz

    Uygulamayı indiriyoruz

    Sağ tarafta Downloads kısmında uygulamanın indirildiğini görüyoruz.Devam ediyoruz

    Cihazımızı usb kablo ile Pc’mize bağlıyoruz ve Applications sekmesine tıklıyoruz

    Sync applications kutucuğunu işaretliyoruz

    Select applications’ı işaretliyoruz

    İndirdiğimiz uygulamanın kutucuğunu işaretliyoruz

    Apply butonuna tıklıyoruz

    Uygulamanın cihaza yüklendiğini üstteki ekrandan takip edebiliriz.İşlem tamamlandıktan sonra uygulamanın cihaza yüklenip yüklenmediğini kontrol ediyoruz

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürlerr. kenanftl 9 yıl önce
    • Uygulamayı nereden indiriyoruz? Onu anlamadım da. kenanftl 9 yıl önce
    • Uygulama mağazasını bulun oradan App sTORE bcaggul 9 yıl önce