İyi Bayramlar Uzmanim.Net Ailesi

Öncelikle "sor" butonunu hakikaten soru sormak haricinde ilk defa kullanıyorum ve yazıp yazmamak arasında kararsız kalmama rağmen burada saatlerimizi geçiriyoruz sorulan konuları bilmediğim icin cevap veremiyorum fakat arkaplan da hep takip ediyorum. Sizler çok iyi insanlarsınız. Herhangi bir karşılık beklemeden insanlara yardım ediyorsunuz. Gerçekten takdiri misliyle hakediyorsunuz. Hepinize iyi bayramlar geçirmeniz dileğiyle. iyi ki varsınız uzmanim.net ailesi...

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 8 Cevap

    Hepinize iyi bayramlar arkadaşlar, yolda da olsak uzmanim.net'ten kopamiyoruz. Ilk verdigim arada bakayim dedim. Tun uzmanim.net ailesine bu bayramin saglik, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim!

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

      @notify Benimde 3 yil önce uzzmanım neti tercih etme sebeplerim yöneticisi ve admini dürüst ve sıcak olması bu arada  Senin ve bütün uzmanımnet ailesinin bayaramını kutlar ince düşüncenden dolayı ayrıca teşekür ederim

      candan candan (4301)
      6 yıl önce cevaplandı

           İyi bayramlar abilerim, kardeşlerim :)

        alivecan alivecan (337)
        6 yıl önce cevaplandı

          İyi bayramlar herkese.

          misty misty (556)
          6 yıl önce cevaplandı

            Sanada iyi bayramlar @notify abi :) Tüm uzmanım.net ailesine iyi bayramlar :)

            toprak34 toprak34 (2026)
            6 yıl önce cevaplandı

              Tüm uzmanim.net dostlarina iyi bayramlar :)

              @notify bayram gibi özel günlerde bu tür başlıkların açılmasında hiç bir sorun yok. Senin gibi azimli arkadaşların aramızda olması bize mutluluk verir.

              alattin alattin (16984)
              6 yıl önce cevaplandı

                İyi bayramlar :)

                temmuz temmuz (12505)
                6 yıl önce cevaplandı

                  tahatugyan tahatugyan (1206)