İyi bir antivirüs programı arıyorum

bilgisayarıma iyi bir antivirüs programı arıyorum sizce hangisini kullanmalıyım?

meireles meireles (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ücretsiz kullanmak istiyorsanız, ev kullanıcıları için idealdir

    • AVAST
    • AVG

    Ücretli kullanmak istiyorsanız

    • Malwarebytes anti-malware
    • Kaspersky
    • Bitdefender

    antivirüslerinden birini tercih edebilirsiniz.

    Bunları yüklemek yeterli değil. Hangisini kullanırsanız kullanın programın kullanımına hakim olmalısınız.

    Ayrıca hiç bir antivirüs programı %100 her virüsü tespit eder gibi bir durum söz konusu değil.

    Eğer şüpheli bir dosya çalıştıracaksanız önce bu dosyayı http://uzmanim.net/virustarama adresinden taratın derim. Bu servis sizin iiçin dosyayı 54 farklı antivirüs ile tarayacaktır.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      not 32 yada norton bunlardan başkası yalan facebookda not 32 nin sayfası var dilersen ordan bedeva keyleri de alabilirsin

      kene kene (11)
      9 yıl önce cevaplandı

      • güvenlik yazılımı dediğinde önce kendini koruyabilecek! önüne gelen herkes serial üretiyo ve ücretsiz kullanabiliyorsa.. tercih etmek pekte mantıklı değil.. Kaspersky ve Norton bu iş için çok başarılı yazılımlar.. ücretsiz konusunda Microsoft Essential tavsiye edebilirim.. masker 9 yıl önce

      AVG ve Eset Nod 32 benim tercihlerimdir.Karar Senin ama AVG öncelikli

      hackerboy hackerboy (16)