İyi ücretsiz 3D çizim programı tavsiyeniz var mı?

Eşya ,  bina  çizmi  yapabilmek  için  iyi  bir  ücretsiz  çizim  programı  tavsiyeniz  var mıdır ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    3ds max ve Autocet  iyisi  fakat tercübe ister kursuna gitmeniz gerekir genelikle üniversite öğrencilerinin kullandığı bir program kendi sitesine üye olarak 3 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz

    1. AutoCAD burdan üye ol ve indir
    2. 3ds Max burdan üye ol ve indir
    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler fakat maalesef iki programda benim bilgisayarıma uymadı . İndirdim fakat kurulmadı . mat7 7 yıl önce
    • ne gibi birhata verdi acaba candan 7 yıl önce
    • bilgisayarınızın özelikleri yeterlimi acaba buraya yazın ben yardımcı olurum candan 7 yıl önce
    • Autocet kurmaya çalıştım kurama başladı fakat sonunda ingilizce bir uyarı çıktı ve kurulmadı. . mat7 7 yıl önce
    • sistem özeliklerinizi yazın birde o uyarıda ne yazıyor onu yazın candan 7 yıl önce
    • Windows xp en eskisi. 62 bit . uzun bir uyarı yazıyor . resimini çekip gösterebilirim size fakat buraya nasıl yükleyebilirim bilmiyorum. mat7 7 yıl önce
    • bu programı çalıştırabilmeniz için en az i5 işlemci 4 ram deseği gerekli candan 7 yıl önce
    • sizin windows xp bu programı malessef çalıştırmaz candan 7 yıl önce
    • Anladım . Çok teşekkürler. mat7 7 yıl önce

    Windows XP 'de de çalışacak Ücretsiz 3D çizim programları:

    • Sweet Home 3D : ücretsiz, özellikle iç mimari konusunda kullanabileceğiniz ücretsiz bir 3 boyutlu çizim programı. Ayrıca Türkçe desteği de var. Doğrudan indirmek için tıklayın
    • SketchUp : Google'ın 3D ücretsiz çizim programı
    • Blender: Bir başka ücretsiz 3D çizim programı. Diğer verdiklerime nazaran bu biraz daha karışık. Blender ile özellikle 3 boyutlu modelleme,animasyon yapmak mümkün.
    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sweet Home 3D Programını virüs uyarısı aldığım için indiremedim. Sweet Home 3D Programını indiremedim neden bilmiyorum indirirken indirme işlemi kendine duruyor . Blender Programını indirdim fakat bilgisayarımın sistemi kabul etmiyor. Tabi yinede tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. mat7 7 yıl önce
    • @ebruli Sweet Home sizin için en uygun olanı. Belki yanış bir linki tıklamışsınızdır. Doğrudan indirme linkini ekledim. murat 7 yıl önce