İzoly K202 Nasıldır?

K202 masüstü pc nasıldır

Geforce GT730

8GB Ram

İ5 3.20 GHZ Turbo 3.46 GHZ

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İzoly ve Turbox markalarının aldatmacalarına kesinlikle inanma. Intel Core i5 yazarak bildiğin insanları kerizlemeye çalışıyorlar. Detaylara baktığında Intel Core i5 650 işlemciye sahip olduğunu görüyoruz, şimdi bu işlemciye Intel'in resmi web sayfasından bakalım. Burada bu işlemcinin 2010 üretimi olduğunu görüyoruz. Şunu unutmaki 2010 üretimi i5, 2017 model Pentium G4560'dan hiçbir şekilde performanslı çalışamaz. Pentium G4560'ı kesinlikle tercih ederim ikisi arasında kalacak olsam. Sadece bu değil, diğer detaylar da tam bir fiyasko. Bu işlemci seni kesinlikle tatmin etmez. Ucuz diye alırsın ama sonradan pişman olursun.

    Intel Core i5 650 - Intel ARK Sayfası

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    İNTEL i5 (Turbo 3.46 Ghz) + 8GB RAM + 2TB HDD + 4GB EKRAN KARTI + DVDRW - MASAÜSTÜ OYUN BİLGİSAYARI (tıkla)

    Daha iyileride var ama ne kadar ekmek o kadar köfte :)

    Daha iyisi:

    LENOVO IdeaCentre 510 90G80040TX I5-7400/510/8GB/1TB/GTX 1050/W10 (tıkla)

    Gücün yetiyorsa hiç durma hemen al. Memnuniyet garantisini ben sana veriyorum (Oyun performansı dahil).

    Edit:

    Ayrıca RAM türü DDR 4

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kardeş o tip Turbox gibi bilgisayarlara aldanma emin ol 7. nesil Pentium oradaki İ7'den daha iyidir.

      fulla11 fulla11 (1)